بیمه دی در فردیس

بیمه دی

بیمه دی از سال 1382 در ایران بنا نهاده شد و سال 1383مجوز رسمی خود را دریافت کرد . در طی 17 سال، بیمه دی بیش از دو میلیون فردرا در سرتاسر کشور بیمه کرده و سطح توانگری آن 1 است. عدد یک به معنای سابقه ای درخشان در پرداخت و جبران خسارات است. بیمه دی همواره در تلاش بوده تا متخصصین این حوزه را جذب کند و خدمات را به نحو احسنت ارائه دهد. سرمایه این بیمه در حال حاضر مبلغی بالغ بر 250 میلیارد تومان است و سالانه 40000 میلیارد حق بیمه پرداخت میکند. بیمه دی طی دو قرار داد بسیار مهم، در سال 91 به جمع پرداخت کنندگان بیمه بازنشستگان پیوست و در سال 96 خانواده ایثارگران و شهدا را تحت پوشش خود قرار داد. این شرکت علاوه بر سطح توانگری 1، رتبه 4 را در بین 32 شرکت بیمه دارد. بیمه دی خدمات مختلفی مانند: بیمه زندگی، درمان، اتومبیل، آتش سوزی، حمل و نقل و مهندسی را دارد اما توجه این شرکت بر روی بیمه تکمیلی است. این بیمه طرح های ویژه ای برای اشخاص واحد در نظر گرفته است. بیمه سه تا پنج ستاره ای دی یکی از این طرح ها است.

بیمه دی با شما برای جبران، شعار سازمانی این مجموعه است.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه دی

اگر ساکن فردیس هستید و تحت پوشش این بیمه قرار دارید، میتوانید از خدمات گسترده کلینیک سپنتا استفاده کنید. کلینیک سپنتا در حوزه فیزیوتراپی و درمان های ارتوپدی فعالیت میکند. مانوال تراپی، شاک ویو تراپی، مغز و اعصاب، مگنت تراپی و لیزر تراپی پرتوان از دیگر خدمات این مجموعه است. در این کلینیک سعی ما بر روی ارائه بهترین خدمات به شماست و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن این هدف خواهیم کرد. کلینیک سپنتا قرارداد رسمی با شرکت بیمه دی دارد و طی این قرارداد موظف است خدمات مورد نیاز مراجع کنندگان تحت پوشش بیمه دی را ارائه دهد. این کلینیک پیرو روش های به‌روز برای درمان است و از تجهیرات مدرن در این مطب استفاده میشود.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه دی

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه دی، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه دی

اگر تحت پوشش بیمه دی هستید، به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. جلسات فیزیوتراپی شما در طول زمان انجام میشود و مدت درمان، وابسته به فاصله شما تا سلامتی کامل است. تاثیر این درمان پس از اتمام جلسات مشخص میشود. در بسیاری از موارد افراد جلسات را به دلیل هزینه زیاد کلینیک، رها میکنند. اما در این کلینیک ما و بیمه دی تا آخرین جلسات همراه شما خواهیم بود. سلامتی شما برای ما، مهم تر از هر چیزی است.

فیزیوتراپی و خدمات پاراکلینیکی رایگان نیست اما ما طرف قرار داد بیمه دی هستیم. این بیمه بخش زیادی از هزینه را پرداخت میکند. کمک هزینه بیمه در جلسات شما پخش خواهد شد و هر جلسه مبلغ ناچیزی از شما دریافت میشود. هدف ما ارائه بهترین خدمات به شماست.

آیا بیمه دی در فردیس خدمات فیزیوتراپی دارد؟

بله، کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه دی است و در فردیس فعالیت میکند.

خدمات کلینیک سپنتا به بیمه شوندگان بیمه دی چگونه است؟

این کلینیک محدودیتی برای ارائه خدمات ندارد و بخشی از هزینه درمان توسط بیمه دی پرداخت میشود.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه نوین در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :