بیمه دانا در فردیس

بیمه دانا

بیمه دانا قدمتی طولانی دارد دارد و بالغ بر 48 سال است که خدمات بیمه ارائه میکند. این بیمه با مشارکت بیمه انگلیسی Union Commercial تاسیس شد. بیمه دانا خصوصی نیست و در دسته بیمه های سهامی عام قرار میگیرد. اما با سرمایه بخش خصوصی تاسیس شده است. در سال 1358 شورای انقلاب و دولت موقت، بیمه دانا به همراه 12 بیمه دیگر را به عنوان بیمه خصوصی ملی اعلام کرد. سابقه درخشان این بیمه در پرداخت حق بیمه و شفافیت سندهای مالی باعث شد در سال 1367 شرکت های آریـا، امیـد، پـارس، تهـران، حافـظ، سـاختمان و کار، شـرق، ملـی و توانا با دانا ادغام شوند. این ادغام مسولیت بررسی حساب ها و تسویه دیوان دولت را به این شرکت محول کرد و بیمه دانا به عنوان یک شرکت بیمه تخصصی؛ در حوزه بیمه اشخاص، فعالیت خود را ادامه دهد. بیمه دانا سطح توانگری یک را کسب کرده است و در سال 1399 این سطح توانگری با نسبت 122 درصدی تایید شد. در طی سال های تاسیس بیمه دانا توانسته است با تلاش مداوم و ارائه طرح های مردمی، به سومین بیمه بزرگ کشور تبدیل شود و 9% از بازار بیمه را به خود اختصاص دهد. بیمه دانا در سرتاسر کشور 77 شعبه و 2442 نمایندگی فعال دارد. کارت طلائی درمان، سرویس خدمات 24 ساعته پزشکان و سیستم مشاوره، طرح هایی هستند که این شرکت برای رفاه بیمه گذاران خود در نظر گرفته است. بیمه دانا برای زمان های آتش سوزی و تصادفات نیز بیمه نامه های به‎‌‌صرفه و مفیدی دارد.

بیمه دانا مطمعن و توانا، شعار این مجموعه است.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه دانا

کلینیک سپنتا یکی از طرف قراردادان بیمه دانا است. بیمه دانا با مراکز منتخب هر منطقه طرف قرار داد میشود و در منطقه کرج، کلینیک سپنتا این مسولیت را دارد. سپنتتا کلینیک در فردیس بنا شده و فعالیت میکند. کلینیک سپنتا توسط کادری مجرب اداره میشود و کادر درمان این کلینیک تخصص و مهارتهای لازم را دارند. روش های درمانی این مجموعه، همقدم با روش های روز دنیاست. این کلینیک همواره تجهیزات خود را به‌روز نگهداشته و طبق استاندارد های جهانی است. فیزیو تراپی، مغز و اعصاب، مانوال تراپی، شاک ویو تراپی، درمان ارتوپدی، مگنت تراپی و لیزر تراپی پرتوان خدماتی است که در این کلینیک انجام میشود. رعایت بهداشت در محیط کلینیک و در هنگام درمان، یکی از اصلی ترین اولویت های این کلینیک است. سپنتا کلینیک موظف است بهترین سطح از خدمات را خدمت بیمه شدگان بیمه دانا ارائه دهد.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه دانا

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه دانا، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای رزرو نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه دانا

بیمه دانا دو نوع بیمه برای درمان و خدمات کلینیکی دارد. بیمه درمانی و بیمه تکمیلی این دو طرح هستند. بیمه تکمیلی، شامل پرداخت بخش زیادی از هزینه های پاراکلینیکی و فیزیوتراپی میشود. البته کارت طلایی درمان برای مواقع اضطراری و بیماری های خاص است، در نتیجه شامل کلینیک ها نمیشود. در صورت مراجعه به کلینیک هایی که طرف قرار داد این بیمه نباشند، شما باید مدارک حاوی جریان درمان را به بیمه‌گر تحویل دهید. بیمه‌گر مدارک را بررسی کرده و پس از اتمام بررسی نتیجه را به شما اعلام خواهد کرد. این مدت زمان ممکن است طولانی شود و شما باید صبر کنید. اما بیماری شما برای درمان صبر نمیکند! به همین خاطر کلینیک سپنتا تمام قرارداد های لازم را امضا کرده و پس از مراجعه برنامه ریزی برای درمان شما آغاز میشود. بیمه گذاران بیمه دانا میتوانند با در دست داشتن معرفی نامه از طرف بیمه یا برگه تجویز پزشک به کلینیک سپنتا مراجعه کنند و از اتلاف وقت پرهیز میشود.

طرف قرارداد بیمه دانا در کدام منطقه فردیس قرار دارد؟

کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه دانا در خود فردیس است و در آدرس زیر قرار دارد.
فردیس بین فلکه اول و سه راه حافظیه، مرکز درمانی سپنتا پلاک 98

آیا خدمات برای بیمه گذاران بیمه دانا محدود است؟

خیر. تمام خدمات ذکر شده برای بیمه گذاران قابل انجام است و هزینه کمی از بیمار دریافت میشود.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه نوین در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :