بیمه sos در فردیس

بیمه کمک رسان

بیمه کمک رسان، بیمه sos یا بیمه فوری یک شرکت بیمه بین المللی است که در ایران فعالیت میکند. این شرکت خدمات خود را در پوشش بیمه تکمیلی ارائه میدهد.

بیمه sos بیمه نامه های متنوعی دارد و به طور تخصصی با جدیت تمام تلاش دارد تا بهترین خدمات را عرضه کند.

بیمه فوری به دو بخش بیمه گروهی و فردی تقسیم میشود.

نوع فردی برای شخص است و هر کسی میتواند بیمه گر خود باشد و نیازی به حضور سرپرست نیست. البته این در صورتی است که فرد توانایی پرداخت حق بیمه را داشته باشد و 18 سال را رد کرده باشد.

بیمه فردی فرقی با بیمه گروهی ندارد و خدماتی که در اختیار فرد بیمه گذار قرار میگیرد، یکسان است.

سازمان ها و سرپرست خانوار برای بیمه کردن کارمندان خود یا خانواده خود میتوانند از بیمه گروهی استفاده کنند. میزان پرداختی به بیمه در نوع گروهی کمتر از فردی است و علت تفاوت درصد، به خاطر رفاه خانواده ها است.

برای پیوستن به بیمه فوری باید به کارگذاری های فعال مراجعه کنید و مراحل اداری را بگذرانید. در مرحله اول چکاب کاملی انجام میدهید و در صورت داشتن بیماری زمینه ای بیمه باید مطلع شود؛ این آزمایشات در مراکز معرفی شده انجام میشود و آزمایشات قبلی قابل قبول نیست.

بیمه انفرادی و گروهی هر دو خدماتی مانند: بستری بیمارستان، هزینه های پاراکلینیکی، آزمایشگاه، لیزر چشم، پوشش ویزیت و دارو، زایمان و دندانپزشکی را پوشش میدهند.

البته در زایمان و پاراکلینیک، به علت متغییر بودن هزینه بیمه بخشی از آن را متقبل میشود و بخش دیگر به عهده بیمار است.

شرکت کمک رسان ایران، بیمه عمر، زندگی، حوادث، اتومبیل و آتش سوزی را پوشش نمیدهد و فقط خود شخص را بیمه میکند.

شرایط بیمه sos با بیمه تکمیلی یکسان است و خدمات آنها در حوزه فردی و گروهی برابر است.

این بیمه برای اتفاقات ناگوار مناسب تر است و در زمان تصادف یا نیاز فوری به بیمه، شرکت کمک رسان شرایط آسان تری دارد و میتوان از آن به راحتی استفاده کرد.

یکی از مهم ترین خدمات این بیمه، درمان و ویزیت در منزل است؛ باید با طرف قرار داد بیمه کمک رسان تماس بگیرید و درخواست درمان در منزل را مطرح کنید.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه sos

کلینیک سپنتا تنها طرف قرار داد بیمه sos است و در فردیس کرج فعالیت میکند. در زمان بروز مشکل و ضرورت مراجعه به کلینیک، از تمام قسمت های تهران میتوانید به سپنتا مراجعه کنید و محدودیتی برای ارائه خدمات وجود ندارد.

سپنتا ار کادری مجرب تشکیل شده که همه در راستای یک هدف فعالیت میکنند و آن هدف به دست آوردن رضایت کسانی است که به ما اعتماد کرده اند.

در کلینیک سپنتا مهم سلامتی شماست و مهم نیست تحت پوشش کدام بیمه باشید!

سپنتا با هشت بیمه مطرح قرار داد دارد و متعهد شده است تا تمام توان خود را برای بالا بردن کیفیت به کار گیرد. هر دو نوع بیمه فردی و گروهی میتوانند به سپنتا مراجعه کنند و بدون محدودیت درمان دریافت کنند.

بسیاری از کلینیک ها نوید درمان های بروز را میدهند اما سپنتا جامه حقیقت به آن پوشانده است؛ شیوه های این مطب همه و همه بروز ترین نوع درمان هستند و همقدم با روش های نوین جهانی اند.

به دست آوردن سلامتی در سنین بالا کمی سخت است اما با تجهیزات بروز، سهل میشود. کلینیک سپنتا مجهز به جدید ترین ابزار درمان میباشد.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه sos

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه sos، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای رزرو نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه sos

اگر برای دریافت خدمات به مراکز درمانی مراجعه کرده باشید، تجربه معطل شدن در صف های طولانی را دارید و جمله (( مدارک کامل نیست! )) را شنیده اید.

در سپنتا بجز خدمات درجه یک و احساس رضایت تجربه دیگری نخواهید داشت؛ زیرا این مرکز مجهز به سیستم نسخه خوانی آنلاین است.

با در دست داشتن برگه تجویز به سپنتا مراجعه کنید، سیستم سپنتا تمام اطلاعات را نمایش میدهد و تعداد جلسات درمانی را مشخص میکند.

پس از مشخص شدن سهم بیمه و تعداد جلسه های درمان، پیش زمینه ای از طول درمان به شما داده میشود و در صورت رضایت، جلسات درمانی آغاز میشود.

فیزیوتراپی نیازمند زمان است تا تاثیر خود را نشان دهد، تا زمان اتمام درمان شما سپنتا قدم به قدم همراه شماست و نیازی نیست نگران هزینه های درمانی باشید. سهم بیمه در جلسات پخش میشود و بخشی از هر جلسه را شامل خواهد شد.

سپنتا در چه حوزه‌ای فعالیت میکند؟

سپنتا در حوزه درمان های کلینیکی و خدمات پاراکلینیکی فعالیت میکند.

آیا بیمه sos در کرج طرف قرار داد دارد؟

کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه sos میباشد و در فردیس کرج واقع شده است.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه نوین در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه سرمد در فردیس

بیمه بانک ملی در فردیس

بیمه دی در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه شرکت نفت در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :