بیمه رازی در فردیس

بیمه رازی

بیمه رازی به عنوان اولین بیمه خصوصی کشور در تاریخ 1382/01/10 تاسیس شد و بعد 50 روز از آغاز فعالیت، این بیمه مجوز رسمی خود را در 28 اردیبهشت 1382 به شماره 5194 دریافت کرد. بیمه رازی با سرمایه 14 میلیارد تومانی بنیان گذاری شد و در سال 1392 پس از ده سال، با رشد 142% به مبلغ 2000 میلیارد رسید.

در سال 92 تغییراتی در سهام این بیمه رخ داد و به دو بخش حقیقی، حقوقی تقسیم شد و خرید برای عموم فراهم شد. در حال حاضر بیمه رازی 470 کارمند، 1056 نمایندگی عمومی و 874 کارگزاری بیمه در سرتاسر ایران دارد. این بیمه برای تضمین امنیت مالی و ضمانت تعهدات خود با چهار شرکت غیر ایرانی با نام های:fair pooL ،trust gic ،internasional و ccr alegria قرار داد های محکمی بسته و پوشش اتکایی مطمئنی برای خود ساخته است.

شرکت بیمه رازی 9 میلیون نفر بیمه شده در سرتاسر ایران دارد و 650 هزار نفر خسارت مورد نظر را دریافت کرده اند. این بیمه سابقه درخشانی در قرارداد های دولتی و پرداخت حق بیمه داشته است و به همین منظور در سطح توانگری 1 قرار گرفته است. بیمه باربری، بیمه مهندسی و بیمه کارگر، بیمه ماشین، بیمه زندگی، بیمه آتش سوزی، بیمه فردی و گروهی طرح های بیمه این شرکت است. بیمه رازی با 6 هزار مرکز که سطح کیفیت بالایی دارند، پیمان ارائه خدمت به بیمه گذاران خود بسته است.

بیمه رازی شعار (( راز یک آسوده خاطر)) را از بین شعارهای مردمی انتخاب کرده است.

کلینیک سپنتا، طرف قرارداد بیمه رازی

کلینیک سپنتا این افتخار را داشته است که طرف قرار داد بیمه رازی در شهر فردیس کرج باشد. سپنتا کلینیک، خدمات فیزیوتراپی در فردیس ارائه میدهد و کیفیت خدمات این مرکز، زبانزد است. هدف سپنتا عرضه بهترین روش های درمانی است و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن این هدف میکند. تمرکز این کلینیک روی فراهم کردن راحتی شما و ارائه درمان اثر بخش است.

در ابتدا نیاز شما با توجه به نسخه پزشک بررسی میشود. پس از تصویب شدن روش احیا، طول درمان برای شما شرح داده میشود و در صورت رضایت، مداوای شما آغاز خواهد شد. کلینیک سپنتا از زمان تاسیس تا به حال، قدم به قدم تجهیزات روز دنیا حرکت کرده و ابزار معالجه را به روز نگه داشته است. نه تنها تجهیزات، بلکه روال درمانی این مطب نیز مدرن ترین روش موجود است. منوال تراپی، مگنت تراپی، لیزر تراپی پرتوان، مغز و اعصاب، تراپی و شاک ویو تراپی خدمات این مجموعه است.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه رازی

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه رازی، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه رازی

سپنتا تنها طرف قرارداد بیمه رازی در فردیس است و طی این قرارداد، تعهداتی نسبت به بیمه شدگان بیمه رازی دارد. متعهد شده است تمام خدمات را بدون محدودیت مراجع کنندگان تحت پوشش این بیمه ارائه دهد، مبلغی اضافه تر از هزینه جلسه دریافت نکند، بهترین سطح کیفی را عرضه کند و تمام سوالات را پاسخگو باشد.

در سپنتا، مهم ترین فاکتور فقط و فقط سلامتی و آسایش شماست. به همین منظور در این مرکز سیستم نسخه خوانی آنلاین راه اندازی شده است و دیگر نیازی به معرفی نامه از طرف بیمه نیست. بیمه رازی با توجه به سندهای بیمه نامه خود، بخشی از هزینه درمان را متقبل میشود و شما هزینه باقی مانده را پرداخت خواهید کرد. این کمک هزینه تا اتمام درمان شما ادامه دارد و هر زمان که دیگر نیازی به مداوا نباشد، کمک هزینه نیز قطع خواهد شد.

اگر نیازمند تجربه ای شیرین و خیالی راحت هستید، به کلینیک سپنتا در فردیس مراجعه کنید.

آیا بیمه رازی خدمات فیزیوتراپی دارد؟

بیمه رازی خدمات فیزیوتراپی را تحت پوشش خود قرار میدهد و همراه شما در درمان است.

کلینیک سپنتا چه خدماتی دارد؟

منوال تراپی، شاک ویو تراپی، آزمایشات مغز و اعصاب، فیزیوتراپی و درمان ارتوپدی خدمات این مجموعه هستند.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه دی در فردیس

بیمه نوین در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :