بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه آتیه سازان

بیمه آتیه سازان یا آتیه سازان حافظ در ۱۳۸۰/۰۳/۲۳ تاسیس شد و در سال ۱۳۸۲/۰۲/۰۲ مجوز رسمی فعالیت خود را گرفت. ارتقاء سطح سلامت جامعه تلاش برای اصلاح ساختار نظام سلامت از مهم ترین هدف های بیمه آتیه در طی 21 سال تاسیس بوده است. ارائه طرح های نوین و افزایش رضایت بیمه گذاران از مهم ترین فاکتورهای مشتری مداری این شرکت است. در همین راستا، این شرکت بیمه اقدام به طرح غربالگری بیمه تکمیلی کرده است. در حال حاضر این بیمه بالغ بر 7 میلیون فرد را از طریق 40 شعبه در سرتاسر ایران بیمه کرده است. بیمه آتیه سازان طرف قرار داد با 4163 مرکز درمانی است. این بیمه طرف قرار داد مرکز هایی میشود که از سطح کیفیت آنها، اطمینان خاطر داشته باشد. بیمه آتیه سازان خدمات زیر را پوشش میدهد.

  • بیمارستان های دولتی، خصوصی، دانشگاهی
  • دی‌کلینیک و پاراکلینیک ها
  • درمانگاه ها
  • مراکز سی تی اسکن، رادیولوژی، MRI و سونوگرافی
  • فیزیوتراپی
  • دندانپزشکی و چشم پزشکی
  • داروخانه ها و برخی مطب ها

بیمه آتیه سازان زیر نظر بیمه مرکزی نیست و وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران است. بیمه عمر، بیمه زندگی و طرح ویژه بیمه آتیه فرزندان؛ از طرح های پرطرفدار این بیمه است.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه آتیه سازان

کلینیک سپنتا در زمینه درمان های کلینیکی و پاراکلینیکی فعالیت میکند. برای انجام فیزیوتراپی در فردیس و دریافت خدمات گسترده ای مانند: مغز و اعصاب، مگنت تراپی، مانوال تراپی، شاک ویو تراپی و لیزر تراپی پرتوان به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. سپنتا در تلاش است تا قدم به قدم استاندارد های روز جهان حرکت کند. تجهیزات موجود در این کلینیک، تماما مدرن و به روز است. در این کلینیک، تمام سعی خود را میکنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم و تجربه ای خوب از درمان برای شما بسازیم. کلینیک سپنتا با بیمه آتیه سازان قرار داد رسمی دارد و متعهد است که خدمات مورد نیاز بیمه گذاران این شرکت را، به نحو احسنت انجام دهد. اگر اندکی با بیمه آتیه آشنایی داشته باشید، از فاکتور های سرسختانه این شرکت مطلع هستید! کلینیک سپنتا تمامی ویژگی های مورد نیاز برای همکاری با این بیمه را داشته است و آماده خدمتگذاری به بیمه شدگان بیمه آتیه است.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه آتیه سازان

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه آتیه سازان، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه آتیه سازان

بیمه آتیه سازان، دو دسته بیمه گذار دارد. دسته اول بیمه گذاران، در سامانه رسا ثبت نام میکنند و تمام اطلاعات بیمار در این سامانه موجود است. رسا قابلیت رزرو نوبت آنلاین را به بیمه‌گذاران خود میدهد و برای دریافت معرفی نامه شما فقط مبلغ فرانشیز را پرداخت میکنید.

بیمارانی که این سامانه ثبت نام نکرده اند، باید فرم مهر شده از طرف بیمه را همراه خود داشته باشند. اما در سپنتا، نیازی به فرم بیمه نیست. خدمات مورد نیاز شما ارائه داده میشود و بخشی از هزینه هر جلسه توسط بیمه پرداخت میشود. جلسات فیزیو تراپی یا درمان های کلینیکی، برای اثر بخشی نیاز به زمان دارند و در یک یا دو جلسه تاثیر زیادی ندارند. نگرانی هزینه ها میتواند باعث ترک درمان شود و روند مثبت بیمار افت کند. در چنین شرایطی ما و شرکت بیمه گذار آتیه سازان در کنار شما خواهیم بود و تا آخرین جلسه درمان هرآنچه که لازم باشد را انجام خواهیم داد. لازم به ذکر است بخشی از هزینه درمان هر جلسه توسط بیمه پرداخت میشود و هدف ما ارائه بهترین خدمات به شماست.

آیا بیمه آتیه سازان در فردیس خدمات فیزیوتراپی دارد؟

بله، کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه آتیه سازان است و در فردیس فعالیت میکند.

خدمات کلینیک سپنتا به بیمه شوندگان بیمه آتیه سازان چگونه است؟

این کلینیک محدودیتی برای ارائه خدمات ندارد و بخشی از هزینه درمان توسط بیمه آتیه سازان پرداخت میشود.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه دی در فردیس

بیمه نوین در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :