بیمه سرمد در فردیس

بیمه سرمد در تاریخ 1392/08/01 تاسیس شد و مجوز رسمی دریافت کرد. این بیمه خصوصی است و زیر نظر بانک صادرات فعالیت میکند. سرمایه گذاران این بیمه؛ شرکت خوارزمی، بانک شهر و موسسه همیاری غدیر است. این موسسه مخصوص کارکنان بانک صادرات است. بیمه سرمد 15 شعبه فعال و 315 نمایندگی در سرتاسر کشور ایران دارد. نسبت به بیمه های تاسیس شده، این شرکت در حرفه بیمه تازه وارد است. پرداخت حق بیمه این شرکت در سال 1397 به میزان 131% بوده است و سطح توانگری آن یک است. سطح توانگری 1، به معنای پرداخت به موقع و پوشش درمانی مناسب این بیمه است. بیمه سرمد در حوزه پوشش افراد بیمه گذار سابقه خوبی دارد و طرح های این شرکت از بیمه عمر ایران نیز کامل تر است. بهینه ترین طرح این بیمه، طرح معافیت از پرداخت حق بیمه در زمان از کار افتادگی است. در این طرح، اگر دچار حوادث کاری شوید و بیمه از کارافتادگی به شما تعلق بگیرد، دیگر نیازی نیست حق بیمه پرداخت کنید و بیمه هیچ درصدی از شما دریافت نمیکند. دومین طرح پرطرفدار این بیمه، وام بدون ضامن و وثیقه است. بعد از تمام شدن دومین سال بیمه نامه، میتوانید مبلغی بالغ بر 90 درصد اندوخته را به عنوان وام بدون نیاز به هیچ نوع وثیقه و ضامنی دریافت کنید. ارائه سود مشارکتی به بیمه گذاران از دیگر مزایای بیمه سرمد است.

شعار بیمه سرمد((این عصا نمی‌افتد، بیمه سرمد تکیه گاه مطمعن)) است.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه سرمد

کلینیک سپنتا در زمینه درمان های پاراکلینکی فعالیت میکند. در فردیس راه اندازی شده است و یکی از 40 طرف قرار داد بیمه سرمد است. این کلینیک تمام استاندارد های مورد نیاز را دارا بوده و توانسته طرف قرار داد این شرکت بیمه شود. کلینیک سپنتا درمان های پیشرفته و روش های علمی جدید را دنبال میکند و سعی بر اجرای آنها دارد. اگر تحت پوشش بیمه سرمد هستید و نیاز به خدمات کلینکی دارید، میتوانید از خدمات گسترده سپنتا کلینیک استفاده کنید. فیزیو تراپی، درمان ارتوپدی مانوال تراپی، شاک ویو تراپی، مغز و اعصاب، مگنت تراپی و لیزر تراپی پرتوان از خدمات این مجموعه است. تمام خدمات با رعایت موارد بهداشتی ارائه میشوند و تجهیزات استفاده شده کاملا به روز و مدرن هستند.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه سرمد

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه سرمد، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه سرمد

برای دریافت خدمات، ابتدا شما باید نسخه ای از طرف پزشک معالج خود داشته باشید. مرکز فیزیوتراپی سپنتا مجهز به سیستم الکترونیک نسخه خوانی بوده و بیماران با داشتن نسخه الکترونیکی یا نسخه دستی میتوانند از این خدمات بهره مند شوند. بیمار پس از زمان تجویز یک ماه فرصت دارد که به مطب فیزیوتراپی مراجعه کند و درمان خود را آغاز کند. بیمه های تکمیلی و پایه این درمان را تحت پوشش خود قرار نمیدهند. اما سپنتا برای بیمه گذاران خود تصحیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است. با داشتن بیمه نامه از طرف بیمه سرمد و یا اگر تحت پوشش این بیمه هستید، بخشی از هزینه هر جلسه شما توسط این بیمه پرداخت میشود و نیازی به پرداخت تمام هزینه ندارید. لازمه اثربخشی فیزیوتراپی، زمان است. در این مدت، ما و بیمه سرمد همراه شما هستیم.

آیا بیمه سرمد در فردیس خدمات فیزیوتراپی دارد؟

بله، کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه سرمد است و در فردیس فعالیت میکند.

ارائه خدمات این کلینیک به بیمه گذاران بیمه سرمد به چه صورت است؟

تمام خدمات گفته شده برای بیمه گذاران قابل انجام است و هزینه فرانشیز از بیمار دریافت میشود.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه دی در فردیس

بیمه نوین در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :