بیمه نوین در فردیس

بیمه نوین در فردیس

بیمه نوین در سال 1384/10/20 در ایران تاسیس شد. پس از دو ماه فعالیت، در تاریخ 1384/12/14 مجوز رسمی خود را از بیمه ایران به شماره 30881 دریافت کرد. بیمه نوین هجدهمین بیمه تاسیس شده در بین شرکت های بیمه است. این شرکت، خصوصی است و چهار سرمایه گذار دارد. بانک اقتصاد نوین، شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت های وابسته، شرکت سرمایه گذاران ساختمان ایران و شرکت پیمانکاری استراتوس حامیان مالی بیمه نوین هستند. بانک نوین مسولیت بررسی سند های مالی این بیمه را دارد. بیمه نوین در ابتدا مختص کارکنان بانک نوین و دو شرکت خصوصی بود. با گذشت 17 سال فعالیت این بیمه برای تمام افرا جامعه در خدمت است و بیمه نامه های این شرکت، برای کارمندان خود و دیگر بیمه گذاران یکسان است. خرید سهام بیمه شرکت نوین برای عموم آزاد است و میتوان هر مقدار از این سهام را خریداری کرد. در حال حاضر 33% از سهام این بیمه در اختیار سهام گذاران است. بیمه نوین در سال 1400 به رشد 144% رسید و به جمع بیمه هایی که در سطح 1 توانگری قرار دارند پیوست. سطح یک توانگری به معنای سابقه عالی در پرداخت حق بیمه است. این شرکت در حال حاضر سرمایه ای بالغ بر 150 میلیارد دارد. 80% از سهام این شرکت در اختیار سهام داران حقوقی و حدود 20% متعلق به سهام داران حقیقی است. بیمه نوین انواع خدمات بیمه مانند: آتش سوزی، مسولیت، مهندسی، نفت و انرژی، اتومبیل، باربری، اشخاص و گروهی را ارائه میدهد.

شعار برگزیده این مجموعه ((آرامش حس زيبايي است، آن را تجربه كنيد)) است.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه نوین

بیمه نوین برای جبران هزینه های درمانی و پاراکلینیکی طرح بیمه گروهی را خدمت بیمه گذاران ارائه داده است و این مبلغ مازاد بر مبلغ پرداختی بیمه تکیملی و بیمه های سازمانی است. هزینه های فیزیوتراپی و درمان های ارتوپدی تحت پوشش این بیمه قرار دارد. کلینیک سپنتا طرف قرار داد بیمه نوین است و بیمه گذاران این بیمه، که ساکن فردیس و کرج هستند میتوانند برای دریافت خدمات به این کلینیک مراجعه کنند. این مجموعه، یک پاراکلینیک است و بر روی خدمات ارتوپدی و فیزیوتراپی تمرکز دارد. لیزر تراپی پرتوان و مگنت تراپی، دو روش درمانی است که کلینیک های زیادی آن را پوشش نمیدهند و سپنتا کلینیک مجهز به این دو روش است. خدمات دیگر این مجموعه، شامل: مغز و اعصاب، مانوال تراپی و شاک ویو تراپی میشود.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه نوین

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه نوین، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه نوین

بیمه نوین، هزینه های حاصل از درمان پاراکلینیکی مانند: تست تنفس، تست ورزش، نوار عصب، نوار مغز و خدمات ارتوپدی کاملا تحت پوشش قرار میدهد. نیازی نیست نگران هزینه دیگر خدمات باشید، بیمه نوین بخش کوچکی را پرداخت میکند و کلینیک سپنتا موظف است تمام خدمات ذکر شده را بدون محدودیت عرضه کند. این کلینیک مجهز به سیستم نسخه خوانی آنلاین است و افراد تحت حمایت این بیمه لازم نیست برگه معرفی نامه از طرف بیمه را داشته باشند. طرح بیمه گروهی، مبلغ بیشتری از بیمه تکمیلی و دیگر بیمه ها پرداخت میکند و رجوع کنندگان هزینه ناچیزی را پرداخت میکنند. طول درمان، برای بیماری های مختلف متفاوت است و علت این تفاوت فاصله شما تا درمان کامل است. بیمه نوین و سپنتا، تا اتمام مدت مداوا در کنار شما قرار دارند.

بیمه گذاران بیمه نوین در فردیس، برای خدمات فیزیوتراپی به کجا مراجعه کنند؟

میتوانند به کلینیک سپنتا واقع در فردیس، بین فلکه اول و سه راه حافظیه، مرکز درمانی سپنتا پلاک 98 مراجعه کنند.

کلینیک سپنتا چه خدماتی به بیمه گذاران بیمه نوین ارائه میدهد؟

تمام درمان های موجود در این کلینیک، خدمت افراد تحت پوشش بیمه نوین عرضه میشود.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه دی در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :