بیمه بانک ملی در فردیس

بیمه بانک ملی

بانک ملی ایران برای آسایش کارکنان و امنیت جان و مال کارمندان، دو اقدام مهم و کلیدی انجام داده است. ابتدا در سال 1317 بیمارستان بانک ملی تاسیس شد. این بیمارستان 800 نفر کادر درمانی دارد و تمام روش های درمانی را در خود جای داده است.

آزمایشگاه، داروخانه، بخش مخصوص کودکان، اتاق عمل و 250 عدد تخت در این بیمارستان وجود دارد. با در نظر گرفتن مشکل دسترسی برخی کارکنان به این بیمارستان، بانک ملی ایران در دومین عمل، با بیمه نوین و بیمه تکمیلی، قرار داد بیمه درمان گروهی برای پوشش کارکنان را امضا کرد و مراکز با کیفیت را طرف قرار داد خود نهاد.

طی این میثاق، هزینه های بستری در بیمارستانی غیر بیمارستان ملی، جراحی، حادثه، بیماری های خاص، بیمه آتش سوزی و حفاظت از مال تحت پوشش این دو شرکت بیمه گذار قرار گرفت؛ البته در بیمارستان ملی این خدمات رایگان است. تمامی کارکنان از جمله: شاغلان حال، بازنشستگان، از کارافتادگان، وظیفه بگیران، حالت اشتغال و تحت تکلف، تماما تحت حمایت بیمه تکمیلی و نوین هستند.

مراکز طرف قرار داد، موظف اند تمام خدمات را با شرایط و قیمت یکسان به بیمه گذاران بانک ملی ارائه دهد. بیمه نوین در جمع بیمه های سطح توانگری 1 است. البته پرداخت حق بیمه به بازنشستگان بانک ملی توسط خود بانک انجام میشود و فقط سندهای مالی توسط بیمه نوین بررسی میشود. بیمه تکمیلی از سال 85، دفترچه درمان را به تمام ردیف ها شغلی بانک ملی ایران ارائه میکند. برای دریافت خدمات از مراکز طرف قرار داد، باید با دفترچه یا بیمه نامه به مرکز مورد نظر مراجعه کنید.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه بانک ملی

کلینیک سپنتا در فردیس تنها طرف قرار داد بیمه ملی در کرج است. این کلینیک در زمینه فیزیوتراپی و درمان های پارکلینیکی فعالیت میکند. در سپنتا، تفاوتی ندارد تحت پوشش کدام بیمه باشید، هدف ما عرضه خدمات با بهترین کیفیت است و برای تحقق این هدف تمام تلاش خود را خواهیم کرد. کارمندان بانک ملی که تحت حمایت هر کدام از بیمه های ملی یا نوین باشند برای دریافت خدمات در فردیس میتوانند به این کلینیک مراجعه کنند.

این کلینیک هم‌زمان با آیین نوین درمانی حرکت میکند و تجهیزات مورد استفاده، بروز ترین نوع خود است. به همین منظور سپنتا مجهز به لیزرتراپی پرتوان و مگنت تراپی است. مانوال تراپی، شاک ویو تراپی، آزمایشات مغز و اعصاب، فیزیوتراپی و درمان ارتوپدی از دیگر خدمات این مجموعه است. کادر درمان فعال در این مجموعه از افراد مجرب و متخصص در حرفه خود جمع آوری شده اند.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه بانک ملی

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه بانک ملی، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه بانک ملی

برای دریافت خدمات سپنتا نیازی نیست از طرف کارگذاری بیمه معرفی نامه داشته باشید! با در دست داشتن دفترچه و یا نسخه از طرف پزشک معالج میتوانید برای تایین نوبت و درمان اقدام کنید. بیمه نوین بخش عظیمی از هزینه را پرداخت میکند و این مبلغ در طول درمان شما با تسویه هر جلسه حساب میشود. سپنتا مجهز به نسخه خوانی آنلاین است و این سیستم در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات بیمه شما را نمایش میدهد.

بیمه تکمیلی مبلغی حدود 30% خرج درمان را بر عهده میگیرد و بیمه نوین در طرح گروهی مبلغی بیش از این را پرداخت میکند. طول درمان برای هر شخص متفاوت است و ممکن است جلسه های درمان طولانی شود. هر دو بیمه موظف اند تا اتمام درمان شما کمک هزینه را پرداخت کنند و سپنتا تجربه‌ای دلنشین را برای شما میسازد.

بانک ملی با کدام بیمه ها قرار داد دارد؟

بیمه نوین و بیمه تکمیلی، دو شرکت ارائه خدمات بیمه به بانک ملی هستند.

آیا بیمه بانک ملی در فردیس خدماتی ارائه میدهد؟

بله. سپنتا طرف قرار داد بانک ملی است و خدمات فیزیوتراپی ارائه میدهد.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه نوین در فردیس

بیمه سرمد در فردیس

بیمه دانا در فردیس

بیمه آتیه سازان در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :