بیمه شرکت نفت در فردیس

بیمه شرکت نفت

بیمه شرکت نفت به دو بخش تقسیم میشود. بخش اول به پالایشگاه، نیروگاه و تجهیزات داخلی تعلق گرفته است و بخش دوم برای کارکنان و خانواده آنان است.

شرکت نفت برای افزایش رفاه و آسایش کارمندان خود با بیمه تکمیلی قرار داد پوشش بست. طی این قرار داد تصویب شد که سهم فرانشیز هر بیمار 10% باشد و تا سقف تعهدات، بیمه تکیملی سایر هزینه های درمان را پرداخت کند.

این بیمه تعهدات خود را عملی نکرد؛ از سال 1399، بیمه تکمیلی دفترچه درمان را به کارگران ارائه نداد و ضعف بیشتری نمایان شد. در پی نارضایتی های مکرر، نیاز به کمک هزینه بیمه و بی کفایتی بیمه تکمیلی، شرکت نفت با بیمه دانا قرار داد بست.

بیمه دانا یکی از گسترده ترین بیمه های ایرانی است که در سطح توانگری 1 قرار گرفته است و سابقه درخشانی در پرداخت حق بیمه دارد. این بیمه بالغ بر 48 سال فعالیت را در کارنامه خود جا داده است و با مشارکت شرکت خارجی Union Commercial و سرمایه خصوصی تشکیل شده است.

بیمه دانا در سرتاسر ایران و در مراکز خدمات درمانی مانند: کلینیک، بیمارستان کودکان و بزرگسالان، مطب خصوصی و… طرف قرار داد هایی دارد. این شرکت بیمه گذار، قبل از عقد پیمان با مرکز، تمامی فعالیت های مرکز را بررسی کرده و در صورت داشتن شایستگی با مرکز قرار داد میبندد.

سهم دانا در پرداخت هزینه های درمان از بقیه شرکت ها بیشتر است و همین فاکتور باعث محبوبیت شده است. کامندان شرکت نفت از خدمات بیمه دانا راضی هستند و طبق نظرسنجی های انجام شده این بیمه خدمات دقیق تری نسبت به دیگر بیمه ها دارد. خانواده کارکنان شرکت نفت که از سرپرست خود فاصله دارند، نگران نباشند!

خدمات دانا خانواده را نیز پوشش میدهد و اعضای خانواده میتوانند در دیگر شهرها یا شهری که ساکن هستند خدمات دانا را دریافت کنند. برای دریافت خدمات فقط نیاز به بیمه نامه دارید و احتیاجی به نامه مستقیم از طرف شرکت نفت نیست. حتی اگر مسافر باشید و در حین سفر، در شهر غریب برای شما اتفاق ناگواری رخ دهد، میتوانید به مراکز طرف قرار داد در منطقه مراجعه کنید. اگر مرکز مجهز به سیستم آنلاین باشد، تنها با کدملی شما به سابقه بیمه و شرکت بیمه شما دسترسی خواهد داشت.

کلینیک سپنتا، طرف قرار داد بیمه شرکت نفت

کلینیک سپنتا تنها کلینیک طرف قرار داد شرکت نفت و بیمه نوین در کرج است. سپنتا ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی در فردیس است و کیفیت بالای این مرکز باعث معروفیت سپنتا در فردیس شده است. اگر سرپرست در شرکت نفت فعالیت میکند و تحت پوشش شرکت نفت هستید، بدون نگرانی از هزینه درمان، به سپنتا مراجعه کنید و تا دیر نشده برای ترمیم سلامتی خود اقدام کنید.

خوشبختانه سپنتا طرف قرار داد بیمه نوین و شرکت نفت ایران است و موظف شده تا تمامی خدمات موجود در مطب را به بیمه گذاران ارائه دهد. در سپنتا کلیدی ترین فاکتور ما سلامتی شماست. شاید این شعار را زیاد شینده باشید، اما در سپنتا این شعار ملموس است.

روش های درمانی جدیدترین روش ارائه شده برای درمان است و با در نظر گرفتن محدودیت های کشور ایران، سعی بر روی پیاده سازی آنهاست. نه تنها طریقه درمان، بلکه تجهیزات این مطب به روز ترین نوع موجود در بازار ایران است. کادر درمان این مرکز از افرادی مجرب و حرفه ای در حوزه خود تشکیل شده است.

نحوه نوبت دهی به بیمه شدگان بیمه شرکت نفت

دریافت نوبت از کلینیک ها به دلیل شلوغ بودن، تبدیل به عملی دشوار برای بیماران میشود. کلینیک سپنتا برای راحتی افراد مراجعه کننده و تحت پوشش بیمه شرکت نفت، سه روش نوبت دهی در نظر گرفته است. فرقی نمیکند روش مورد نظر شما کدام باشد، در هر سه روش اولین نوبت ممکن را در اختیار شما قرار میدهیم. امکان جابه‌جایی نوبت شما وجود دارد. در صورت نیاز به تغییر زمان درمان خود، باید با مجموعه تماس بگیرید.

  1. تماس تلفنی: برای دریافت نوبت به صورت تلفنی میتوانید با شماره تلفن 02636666675 تماس بگیرید و نوبت درمان دریافت کنید.
  2. مراجعه حضوری: شما میتوانید حضورا به کلینیک سپنتا مراجعه کنید. در این روش نوبت شما همان روز نیست و به روز های آینده موکول میشود.
  3. دریافت نوبت آنلاین: با مراجعه به سایت سپنتا کلینیک، دیگر نیازی به تماس و حضور شما برای رزرو نوبت نیست. میتوانید به راحتی نوبت آنلاین دریافت کنید.

مزایای کلینیک سپنتا به بیمه شدگان بیمه شرکت نفت

کلینیک سپنتا همانطور که مجهز به روش درمانی و تجهیزات بروز است، برای نسخه ها نیز سیستم نسخه خوانی آنلاین را فراهم کرده است. این سیستم نیاز به نسخه پزشک شما و در صورت نبودن، احتیاج به کدملی شما دارد.
این سیستم اطلاعات بیمه را به راحتی نمایش میدهد و اگر سابقه درمان فیزیوتراپی نیز داشته باشید، نمایان میشود. در این صورت، ابتدا شما باید فرمی در رابطه با سابقه درمان خود پر کنید و اطلاعات را برای درمان جدید ارائه دهید. این اقدامات برای ساخت تجربه ای دلنشین برای شماست و در این مرکز بیشتر تمرکز بر روی رضایت مراجعه کنندگان است.

بیمه شرکت نفت، با توجه به بیمه نامه های سازمانی خود، سهم مشخصی از هزینه درمان را پرداخت میکند و بقیه هزینه توسط بیمار پرداخت میشود. برای دریافت بهترین، خدمات به سپنتا مراجعه کنید.

بیمه شرکت نفت توسط کدام بیمه ارائه میشود؟

در حال حاضر توسط بیمه دانا

آیا بیمه نوین در فردیس خدمات فیزیوتراپی دارد؟

بله، کلینیک سپنتا درمان های پاراکلینیکی ارائه میدهد و در فردیس کرج فعالیت میکند.

سایر بیمه های طرف قرار داد:

بیمه دی در فردیس

بیمه نوین در فردیس

بیمه بانک ملی در فردیس

بیمه رازی در فردیس

بیمه sos در فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با سپنتا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ما را دنبال کنید :

تماس با ما :